Merhaba, ben Diyetisyen Esra Karalar

2019 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldum. Üniversite eğitimim süresince, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde onkoloji, nutrisyon destek, poliklinik ve dahiliye bölümlerinde daha sonra da Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesinde yetişkin hastalıkları ve poliklinik üzerine stajlarımı tamamladım.

Lisans eğitimim süresince ve lisans sonrasında özellikle obez bireylerde beslenme tedavisi, profesyonel sporcularda beslenme ve fonksiyonel beslenme alanlarında kendimi geliştirdim.

Mezuniyetimin hemen ardından daha öncesinde staj yaptığım zayıflama merkezinde aktif olarak çalışmaya başladım. İş hayatına atıldığım dönemden bu yana klinik diyetisyeni olarak siz danışanlarımıza hizmet vermeye ve hayatlarınıza dokunmaya devam ediyorum. Bu hizmetlerimizin başında, obez bireylerde beslenme tedavisi, zayıf bireylerde ağırlık kazanımı, emziklilik ve gebelikte beslenme, çocuk ve ergen beslenmesi, diyabet, karaciğer yağlanması, ve tiroid gibi beslenme temelli hastalıklar olmak üzere beslenmenin dokunduğu her alan mevcut.

Sağlıklı, sürdürülebilir ve fark yaratan beslenme programları ile hayatınızda yeni bir döneme kapı açalım.

Hafta içi ve Cumartesi 09:00 / 19:00

+90 0507 512 60 70